Pre zdokonalenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním v návšteve týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies podľa týchto pravidiel. Rozumiem

MENU

Hliníkové ploty a brány od slovenského výrobcu

Hliníkové ploty a brány pre Váš pozemok s 11 ročnou zárukou. Vyberte si z množstva vzorov, veľkostí a farieb. Všetko vyrobíme, dovezieme a namontujeme.

Viac info
Montana
Najšpecifickejší z dizajnových hliníkových plotov, ktorý môže splniť Vaše najbujarejšie predstavy.
Viac info
Utah
Tento elegantný krásavec svojimi ladnými vlnitými krivkami prepája geometrické krivky prírodných elementov so strohými rovnými líniami domu.
Viac info
Nevada
Štýlový nepriehľadný hliníkový plot, za ktorým máte zabezpečené súkromie.
Viac info
Porto
Porto je nádherný hliníkový plot pripomínajúci tvar žalúzií, ktorý vyniká svojou mohutnosťou. Ak máte radi súkromie, tento plot je pre Vás.
Viac info
Lyon
Vzdušný líniový plot, ktorý si môžete okrášliť ozdobnými dekoratívnymi doplnkami.
Viac info
Dubaj
Jeden z najnovších moderných vertikálnych modelov v našom portfóliu, ktorý dovolí nahliadnuť okoloidúcim do vášho súkromia.
Viac info
Malaga
Dizajnovo najumeleckejší a najexpresívnejší plot s rastlinným motívom v našej ponuke a zároveň v portfóliu polopriehľadných plotov ELMAR.
Viac info
Bilbao
Dizajnový nepriehľadný hliníkový plot pripomínajúci tvar žalúzií, ktorý vyniká svojou mohutnosťou. Ak máte radi dizajn a chcete mať súkromie, tento plot je pre Vás.
Viac info
Remo
Predĺžte vizuálne svoj pozemok plotom Remo s jemnými vodorovnými kontúrami.
Viac info
Tripolis
Kompaktný moderný horizontálny dizajn plotu s 3D efektom latiek, ktorý zvýrazní výšku vášho domu či čohokoľvek, čo je za plotom.
Viac info
Florida
Decentný a zároveň moderný dizajn tohto plotu dodáva pocit vzdušnosti a harmonizuje s vaším domom a okolím.
Viac info
Ibiza
Klasický jednoduchý hliníkový plot zvýrazňujúci línie výšky plotu a pozemku.
Viac info
Vegas
Brat modelu Dubaj s výraznejšími vodorovnými líniami a priehľadnosťou pri zemi jemne imitujúci klasické vzory.
Viac info
Sena
Moderný krásavec Sena Vám zvýrazní kontúry a hranice pozemku pre ostatných. Zároveň má trochu nezvyčajný tvar.
Viac info
Havana
Tento dizajnový krásavec Vám dokáže prepustiť svetlo do záhrady, pohľady však ostanú len na ňom, v závislosti od varianty.
Viac info
Monaco
Elegantný hliníkový plot harmonizujúci s Vašim príbytkom. Pri tomto vzore si môžete vybrať viacero prevedení a farebných kombinácií.
Viac info
Davos
Mohutný celistvý druh hliníkového plotu ochráni dostatočne Vaše súkromie a ukáže hranice.
Viac info
Nice
Nádherný rustikálny hliníkový plot, ktorý dokreslí kontúry vašej záhrady pred očami ostatných.
Viac info
Lima
Lima je dobrák, ktorý povolí aj nakuknúť do dvora a zároveň má rád estetiku. Môžete ho mať v prevedení do roviny, oblúka alebo vlny.
Viac info
Rio
Dekoratívny vzhľad vďaka jedinečným špicom, guliam alebo cibuliam spraví z vášho pozemku lákadlo pre oči v prevedení roviny, oblúka či vlny.
Viac info
Granada
Tento decentný dekoratívny fešák je mladším bratom LIMY a RIA. Dajte sa zviesť.

Bezúdržbové riešenie oplotenia vášho pozemku. Hliníkové ploty nebudete musieť opakovane po niekoľkých rokoch demontovať, obrúsiť, natrieť a strácať tak čas a peniaze ako u železných alebo drevených plotov. Hliníkové ploty a oplotenia budú vyzerať stále ako nové, zachovávajú si totiž tvarovú stálosť a pevnosť.

Hliníkový systém oplotenia

Ponúkame vám hliníkový bezúdržbový systém oplotenia vášho domu a záhrady. Hliníkové ploty a oplotenia, brána a bránka sa vyznačujú farebnou stálosťou a NIKDY nezhrdzavejú.

Prečo práve hliník?

V prvom rade ide o bezúdržbovosť. Hliník nekoroduje, o plot sa naozaj nemusíte vôbec starať, stačí ho príležitostne umyť prúdom čistej vody. Nie je potreba plot každé tri roky demontovať, brúsiť, natierať. Bezúdržbový hliníkový plot vám teda ušetrí nemalé finančné prostriedky. Hliníkový plot bude vyzerať stále ako nový, bez ohľadu na čas a poveternostné podmienky. Ďalšími výhodnými vlastnosťami je nízka hmotnosť, tvarová stálosť a pevnosť.

Hliníkové brány

Hliníkové brány sú neoddeliteľnou súčasťou oplotenia vášho domu, chaty alebo záhrady. Brány vyrábame v rovnakom prevedení ako ploty, čím je zabezpečené dokonalé zladenie celého oplotenia. Brány vyrábame v troch kategóriách: posuvné brány po koľajnici, samonosné brány a krídlové brány.

Aké vchodové brány si vybrať?

Posuvné brány

V prípade, že máte za bránou málo miesta, je lepšie zvoliť bránu posuvnú, ktorá nezaberá vnútorný priestor vjazdu. Medzi hliníkové posuvné brány radíme brány samonosné (nesené) a pojazdové (po koľajnici).

Krídlové brány

Medzi krídlové vjazdové brány radíme dvojkrídlové brány s maximálnou dĺžkou krídla 2,5m. Inštalácia je vykonávaná na nastaviteľné pánty na bočnej strane rámu ukotvené na murované prípadne kovové stĺpiky.

➤ Tu získate cenovú ponuku do 5 minút