Od 24.7.2017 do 28.7.2017 je v našej spoločnosti celozávodná dovolenka. Všetky telefonáty a emaily budú vybavované čo najskôr po jej skončení.

MENU

Moderné ploty a brány

Zdrojovým materiálom pre hliníkové posuvné brány, hliníkové bránky aj hliníkové ploty sú hliníkové profily rôznych prierezov a tvarov. Hliníkové profily majú následnú povrchovú úpravu farbou podľa vzorkovníka RAL.

Hliníkové brány a bránky

Brány ponúkame v troch kategóriách: samonosné brány, pojazdové brány, krídlové brány. Ponúkame tiež kompletné dodanie na kľúč, vrátane montážnych a drobných murárskych prác. Sú vyrábané v rovnakom prevedení ako ploty, čím sa zabezpečí dokonalé zladenie vášho oplotenia.

Okenicové hliníkové ploty a brány

Okenicový plot vychádza z tvaru a funkčnosti žalúzií. Nemusíte sa ale báť, plot je vzdušný a navyše ako ochrana vášho súkromia poslúži výborne. Slúži aj ako dizajnový doplnok vášho domu, a to vďaka rôznym farebným kombináciám.

Viac info
Montana
Najšpecifickejší z dizajnových hliníkových plotov, ktorý môže splniť Vaše najbujarejšie predstavy.
Viac info
Utah
Tento elegantný krásavec svojimi ladnými vlnitými krivkami prepája geometrické krivky prírodných elementov so strohými rovnými líniami domu.
Viac info
Nevada
Štýlový nepriehľadný hliníkový plot, za ktorým máte zabezpečené súkromie.
Viac info
Porto
Porto je nádherný hliníkový plot pripomínajúci tvar žalúzií, ktorý vyniká svojou mohutnosťou. Ak máte radi súkromie, tento plot je pre Vás.
Viac info
Dubai
Viac
Viac info
Malaga
Viac
Viac info
Bilbao
Dizajnový nepriehľadný hliníkový plot pripomínajúci tvar žalúzií, ktorý vyniká svojou mohutnosťou. Ak máte radi dizajn a chcete mať súkromie, tento plot je pre Vás.
Viac info
Remo
Predĺžte vizuálne svoj pozemok plotom Remo s jemnými vodorovnými kontúrami.
Viac info
Tripolis
Viac
Viac info
Florida
Decentný a zároveň moderný dizajn tohto plotu dodáva pocit vzdušnosti a harmonizuje s vaším domom a okolím.
Viac info
Ibiza
Klasický jednoduchý hliníkový plot zvýrazňujúci línie výšky plotu a pozemku.
Viac info
Vegas
Viac
Viac info
Sena
Moderný krásavec Sena Vám zvýrazní kontúry a hranice pozemku pre ostatných. Zároveň má trochu nezvyčajný tvar.
Viac info
Havana
Tento dizajnový krásavec Vám dokáže prepustiť svetlo do záhrady, pohľady však ostanú len na ňom, v závislosti od varianty.
Viac info
Monaco
Elegantný hliníkový plot, harmonizujúci s Vašim príbytkom. Pri tomto vzore si môžete vybrať viacero prevedení a farebných kombinácií.
➤ Tu získate cenovú ponuku do 5 minút