MENU

Hliníkové ploty a brány ELMAR
Hliníkové ploty a brány ELMAR
Hliníkové ploty a brány ELMAR
Hliníkové ploty a brány ELMAR
Hliníkové ploty a brány ELMAR
Hliníkové ploty a brány ELMAR

Referencie zákazníkov

Dana Š.

Vážený pán Šmotlák, dnes mi vaši pracovníci doručili a osadili plot, ktorý som si vo vašej spoločnosti objednala. Vzhľadom k tomu, že plot prevzal môj syn, videla som výsledok vašej práce až teraz, po príchode domov. Rozhodla som sa urobiť okamžite dve veci. V prvom rade som uhradila faktúru. V druhom rade Vám píšem tento e-mail. Za posledných 12 mesiacov sa u nás vystriedalo skutočne veľa dodávateľov, postavili sme totiž dva domy. Vašu spoločnosť si dovolím hodnotiť ako najlepšieho dodávateľa.

Hovorí sa, že chváliť je treba a ja preto chválim profesionálny prístup vašich pracovníkov a vysokú kvalitu zhotoveného diela.  Vašu spoločnosť som našla na internete a vzhľadom k tomu, že sa mi ploty, ktoré máte v ponuke páčili, tak som Vás oslovila e-mailom. Promptne som dostala ponuku, dohodli sme zameranie, váš pracovník prišiel, zameral, doladili sme detaily. Dohodli sme termín dodania a dnes plot dorazil spolu s partiou profesionálov, ktorí mali so sebou všetko čo potrebovali, spravili svoju prácu, upratali po sebe a odišli.

Vážený pán Šmotlák, môžete byť právom hrdý na svojich ľudí a na svoju spoločnosť. Dnes je váš prístup bohužiaľ skôr ojedinelý a môžete mi veriť, že hovorím z vlastných skúseností. Jednu vec Vám určite môžem prisľúbiť. Budem Vašu spoločnosť každému, kto sa spýta, kto mi vyrobil môj krásny plot odporúčať. Prajem Vám pekný deň a veľa úspechov vo vašom podnikaní. Váš nadmieru spokojný klient.

Ing. Vilim Vladislav

Dobrý deň,

píšem to troška neskôr po samotnej montáži, ale mal som vnútornú potrebu aj  ostatných zainteresovaných v mojej objednávke sa aspoň takto poďakovať za kvalitne vykonanú prácu.

Chcem sa poďakovať a vysloviť pochvalu za profesionálny prístup, komunikáciu od zamerania a až po samotnú realizáciu mojej objednávky posuvná brána, bránička + plotové výplne.

Vysoko hodnotím kvalitu prevedenia a zároveň aj profesionálnu montáž montážnej skupiny, ktorá u mňa vykonávala montáž. Pri montáži , kde boli potrebné malé technické úpravy, sa práce vykonali veľmi precízne, odborne s citom na estetiku …..  palec hore.

Už pri samotnej montáži, bolo niekoľko dotazov na dodávateľa brány a plotových výplní a stretávam sa s tým, že si na prechádzkach plot fotografujú, čo svedčí o tom, že práca je vykonaná z kvalitných materiálov a je aj precízne nainštalovaná.

Prajem Vám veľa dobrých obchodov a takto spokojných zákazníkov.

S pozdravom, prajem pekný deň.

p. Cachovanová

Tešíme sa novému zábradliu. Ďakujeme aj za ústretovú komunikáciu a prajeme veľa spokojných zákazníkov! Pekný deň všetkým.

p. Selecká

Touto cestou som Vám chcela aj poďakovať za spoluprácu, za bránu a bránku od Vašej spoločnosti, ktorá sa mi veľmi páči a bola som veľmi spokojná  s ochotou a prístupom Vášho obch. zástupcu pána Máte a tiež s pánmi, ktorí robili montážne práce.

Keď staviate dom, tak sa stretávate a spolupracujete s množstvom ľudí  …samozrejme riešite množstvo problémov a nie vždy je všetko v takom poriadku a v takej spokojnosti, ako to bolo s Vašou spoločnosťou , a preto poďakovanie Vám všetkým za dobrú prácu a prístup k zákazníkovi.

ELMAR výroba Poradíme, navrhneme, vyrobíme
ELMAR záruka 11 ročná záruka na povrchovú úpravu
ELMAR doprava Privezieme a profesionálne namontujeme
ELMAR nátery Už žiadne opakované natieranie