Od 24.7.2017 do 28.7.2017 je v našej spoločnosti celozávodná dovolenka. Všetky telefonáty a emaily budú vybavované čo najskôr po jej skončení.

MENU

Referencie zákazníkov

 

Radovan Novanský

Teším sa z nového plotu, pekná práca, chalani precízne namontovali, dali si záležať, patrí im pochvala, samozrejme aj Vašej spoločnosti za celkové vyhotovenie.

 

JUDr. Ján Schweitzer

Plot je nádherný, úplná spokojnosť. Perfektná komunikácia, výborne, presne odvedená práca, chlapci boli veľmi šikovní a milí. Takto vyzerá a pracuje úspešná firma. V stredu po namontovaní sa na ulici zastavili cca 4-5 známi a každý obdivoval a pýtal sa na výrobcu. Takže Vás vrelo odporúčame ďalej. Ďakujeme Vám.

 

p. Budjačová

Dobrý deň, plot je krásny :). Rovnaký budeme dávať aj dolu pred dom. To už nebude v takom náročnom teréne. Ďakujem veľmi pekne za obrovskú námahu, ktorú ste museli vynaložiť, Vašu firmu budem určite odporúčať. Krásne sviatky.

 

Eva Makóová s rodinou

Touto cestou by som Vám chcela poďakovať za nádherný plot a bránku. Ide o vysoko kvalitné výrobky plotu. Vrelo odporúčam každému Vaše výrobky, kto chce mať krásny, kvalitný plot. Ešte raz ďakujem.

 

p. Boháčová

Chcela by som vysloviť poďakovanie (napriek mojim prvotným obavám po prečítaní 12-stranovej zmluvy) za profesionálny prístup a kvalitne odvedenú prácu. Brána ako i dielce vyzerajú veľmi pekne. Prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa úspechov do celého nového roka 2017.

 

p. Rosová

Chcela by som poďakovať a vyzdvihnúť prácu pánov, ktorí nám dnes boli montovať bránu. Boli veľmi milí, všetko nám ochotne vysvetlili a poukazovali a veľmi oceňujem aj ich celkový spôsob komunikácie. Pri stavbe domu sme sa stretli so všelijakým prístupom a toto bola rozhodne pozitívna skúsenosť, ďakujeme.

 

p. Bielik

Chcem Vám poďakovať za ochotu pri vybavovaní mojej zákazky ako aj za vykonanú montáž. Máte šikovných montážnikov, s ktorými som bol veľmi spokojný a ak máte možnosť, tlmočte moju spokojnosť aj ich nadriadenému. Dúfam, že sa nevyskytnú žiadne závady a želám Vám len spokojných zákazníkov.

 

JUDr. Jozef Gondžur

Touto cestou Vám chcem tlmočiť našu rodinnú spokojnosť s prevedenou prácou, čo sa dnešnej montáže plota týka. Profesionalita vašich pracovníkov je pre Vašu firmu isto nenahraditeľná. V rámci výstavby rodinného domu som mal možnosť spoznať viacero profesistov z radov firiem, či živnostníkov. Vašich zamestnancov pri zohľadnení ich výkonu, kvality práce a v neposlednom rade aj ľudského rozmeru ich správania sa zaradzujem do kategórie tých najlepších. Práve montážna čata jednoznačne dokáže dať punc dokonalosti celkovému dielu, ktoré je závislé nielen na kvalite použitého a odborne spracované materiálu, ale aj na jeho zmontovaní na tvare miesta a jeho osobnom odovzdaní a odprezentovaní odberateľovi. V závere dodám, že už z dnešných reakcií mojich známych a okoloidúcich Vám môžem potvrdiť, že referencie na dielo prevedené u nás máte na Liptove veľmi vysoké.

 

Ing. Vilim Vladislav

Dobrý deň,

píšem to troška neskôr po samotnej montáži, ale mal som vnútornú potrebu aj  ostatných zainteresovaných v mojej objednávke sa aspoň takto poďakovať za kvalitne vykonanú prácu.

Chcem sa poďakovať a vysloviť pochvalu za profesionálny prístup, komunikáciu od zamerania a až po samotnú realizáciu mojej objednávky posuvná brána, bránička + plotové výplne.

Vysoko hodnotím kvalitu prevedenia a zároveň aj profesionálnu montáž montážnej skupiny, ktorá u mňa vykonávala montáž. Pri montáži , kde boli potrebné malé technické úpravy, sa práce vykonali veľmi precízne, odborne s citom na estetiku …..  palec hore.

Už pri samotnej montáži, bolo niekoľko dotazov na dodávateľa brány a plotových výplní a stretávam sa s tým, že si na prechádzkach plot fotografujú, čo svedčí o tom, že práca je vykonaná z kvalitných materiálov a je aj precízne nainštalovaná.

Prajem Vám veľa dobrých obchodov a takto spokojných zákazníkov.

S pozdravom, prajem pekný deň.

 

p. Cachovanová

Tešíme sa novému zábradliu. Ďakujeme aj za ústretovú komunikáciu a prajeme veľa spokojných zákazníkov! Pekný deň všetkým.

 

p. Selecká

Touto cestou som Vám chcela aj poďakovať za spoluprácu, za bránu a bránku od Vašej spoločnosti, ktorá sa mi veľmi páči a bola som veľmi spokojná  s ochotou a prístupom Vášho obch. zástupcu pána Máte a tiež s pánmi, ktorí robili montážne práce.

Keď staviate dom, tak sa stretávate a spolupracujete s množstvom ľudí  …samozrejme riešite množstvo problémov a nie vždy je všetko v takom poriadku a v takej spokojnosti, ako to bolo s Vašou spoločnosťou , a preto poďakovanie Vám všetkým za dobrú prácu a prístup k zákazníkovi.

 

Dana Š.

Vážený pán Šmotlák, dnes mi vaši pracovníci doručili a osadili plot, ktorý som si vo vašej spoločnosti objednala. Vzhľadom k tomu, že plot prevzal môj syn, videla som výsledok vašej práce až teraz, po príchode domov. Rozhodla som sa urobiť okamžite dve veci. V prvom rade som uhradila faktúru. V druhom rade Vám píšem tento e-mail. Za posledných 12 mesiacov sa u nás vystriedalo skutočne veľa dodávateľov, postavili sme totiž dva domy. Vašu spoločnosť si dovolím hodnotiť ako najlepšieho dodávateľa.

Hovorí sa, že chváliť je treba a ja preto chválim profesionálny prístup vašich pracovníkov a vysokú kvalitu zhotoveného diela.  Vašu spoločnosť som našla na internete a vzhľadom k tomu, že sa mi ploty, ktoré máte v ponuke páčili, tak som Vás oslovila e-mailom. Promptne som dostala ponuku, dohodli sme zameranie, váš pracovník prišiel, zameral, doladili sme detaily. Dohodli sme termín dodania a dnes plot dorazil spolu s partiou profesionálov, ktorí mali so sebou všetko čo potrebovali, spravili svoju prácu, upratali po sebe a odišli.

Vážený pán Šmotlák, môžete byť právom hrdý na svojich ľudí a na svoju spoločnosť. Dnes je váš prístup bohužiaľ skôr ojedinelý a môžete mi veriť, že hovorím z vlastných skúseností. Jednu vec Vám určite môžem prisľúbiť. Budem Vašu spoločnosť každému, kto sa spýta, kto mi vyrobil môj krásny plot odporúčať. Prajem Vám pekný deň a veľa úspechov vo vašom podnikaní. Váš nadmieru spokojný klient.